Stogų ir fasadų dangos

Mes galime jums pasiūlyti žymiausių gamintojų, aukščiausios kokybės metalines stogų ir fasadų dangas, tai – plieno, aliuminio, titan-cinko ir vario dangas.

Metalinės stogo dangos yra ilgaamžės, patvarios, jų priežiūra nesudėtinga. Jos yra nedidelio svorio, todėl nereikalingos sudėtingos medinio karkaso konstrukcijos. Metalinės dangos yra patrauklesnės, nei atrodo iš pirmo žvilgsnio – didelis formų, spalvų ir faktūrų pasirinkimas leidžia kurti unikalius derinius.  Taip pat jos yra ekologiškos, nekenksmingos aplinkai, yra perdirbamos ir atsparios ugniai.

Padėsime jums išsirinkti tinkamiausią dangą jūsų pastato stogui ar fasadui, atsižvelgiant į pastato paskirtį, architektūrinius reikalavimus, klimatines sąlygas ir kitus aspektus.

Norint, kad stogo ar fasado danga tarnautų tiek kiek numato gamintojas ar net ilgiau, būtina tinkamai ją įrengti, sumontuoti, parinkti tinkamas tvirtinimo, izoliacines ir sandarinimo medžiagas. Rekomenduojame rinktis vieno gamintojo visą stogo komplektą (dangą, lietaus nuvedimo sistemą, kitus stogo elementus ir priedus) – tada užtikrinamas stogo sandarumas, ilgaamžiškumas ir spalvų bei estetinių formų vientisumas.

Plieninė danga

Plieninės stogų ir fasadų dangos yra vienos populiariausių, tai racionalus ir ekonomiškas pasirinkimas. Plieninė danga yra universali, tinkanti įvairiems objektams, tiek visuomeninės paskirties pastatams, tiek privatiems namams. Dažnai pasirenkama ne tik dengiant naujus pastatus, bet ir atnaujinant senąją stogo dangą.

Didelis spalvų ir formų pasirinkimas. Plieninei dangai, priklausomai nuo kokybės klasės, gamintojai suteikia garantiją estetinėms ir techninėms savybės nuo 10 iki 50 metų. Nuo gaminio kokybės klasės labiausiai priklauso stogo ilgaamžiškumas, atsparumas įbrėžimams, korozijai ir UV poveikiui. Plieninės dangos lakštai yra skirstomi į tris kategorijas: čerpiniai, klasikiniai ir trapeciniai profiliai. Čerpiniai profiliai - tai moderni keraminės čerpės alternatyva. Čerpės imitacijos plieninės stogo dangos privalumas yra lengvumas, neapkrauna ir nepažeidžia viso pastato konstrukcijos. Klasikiniai profiliai - naudojami stogų ir fasadų dengimui, tai tradicinės išvaizdos ir šiuolaikiškos formos danga su Click sistema. Trapeciniai profiliai – naudojami stogų ir fasadų dengimui, ypatingi dėl savo paprastumo ir raiškios formos. Svarbus trapecinės skardos privalumas yra jos stangrumas ir atsparumas.

Platus spalvų pasirinkimas
Platus formų pasirinkimas
Garantija 10-50 metų
Skaityti plačiau Skaityti mažiau Susisiekti

Aliuminio danga

Aliuminio stogų ir fasadų dangos tampa vis populiaresnės ir vis dažniau naudojamos įvairios paskirties ir įvairių stilių naujiems pastatams. Aliuminis populiarus dėl dizaino ypatybių, jo unikalios savybės leidžia šiuolaikinei architektūrai begalę įvairiausių sprendimų. Jis yra plastiškas, minkštas ir lengvai apdorojamas, bet itin tvirtas ir patvarus.

Aliuminio danga pasižymi didele spalvų ir paviršių padengimo įvairove, išsiskiria nestandartine spalvų palete. Aliuminio danga yra labai lengva, todėl galima suprojektuoti lengvesnę pastato konstrukciją, taip sumažinant statybos išlaidas. Ji yra atspari atmosferos poveikiams - saulės šviesai, rūgštiniam lietui, karščiams, šalčiams, purvams. Ilgą dangos tarnavimą užtikrina didelis atsparumas korozijai. Aliuminio dangos stogas ar fasadas atrodys išskirtinai, nepriekaištingai, nereikalaus daug priežiūros ir tarnaus ilgą laiką. Gamintojai suteikia 40 – 60 metų garantiją.

Platus spalvų pasirinkimas
Labai lengva
Garantija 40-60 metų
Skaityti plačiau Skaityti mažiau Susisiekti

Titan-cinko danga

Titan-cinko stogų ir fasadų danga - puikiai tinka norintiems suderinti modernumą, aukščiausią kokybę, pavydėtiną atsparumą ir dailų estetinį vaizdą.

Cinko ir titano lydinys pasižymi ilgaamžiškumu, gamintojai suteikia 50-80 metų garantiją. Titan-cinko danga yra natūraliai atspari korozijai, itin patvari ir nereikalauja brangios priežiūros. Titan-cinko lankstumas, plastiškumas, universalumas bei patraukli išvaizda, lemia, kad tai yra ideali medžiaga naudoti nestandartinių architektūrinių formų pastatuose. Naudojama tiek senų, istorinę reikšmę turinčių pastatų renovacijai, tiek naujoje statyboje, įgyvendinant tradicinį ar išskirtinį dizainą. Titan-cinko danga užtikrina išskirtinumą, estetiškumą ir darną su kitomis apdailos medžiagomis, sulieja medį, stiklą, akmenį ir kitas medžiagas į harmoningą visumą.

Atspari korozijai
Mažai priežiūros
Garantija 50-80 metų
Skaityti plačiau Skaityti mažiau Susisiekti

Vario danga

Varis – plastiška, patvari medžiaga, kuriai nereikia jokio papildomo paviršiaus apdirbimo. Varinis stogas ir fasadas atsparus ekstremalių sąlygų poveikiui, jam nereikia priežiūros visą naudojimo laikotarpį.

Varinė stogų ir fasadų danga – viena iš ilgaamžiškiausių dangų, jai gamintojai suteikia 100 – 150 metų garantiją. Veikiant atmosferos reiškiniams, vario paviršiuje susidaro apsauginis sluoksnis (patina), kuris ir apsaugo varį nuo korozijos, nes šis sluoksnis dengia metalą ir atskiria jį nuo agresyvios aplinkos. Apsauginio sluoksnio atsiradimo greitis priklauso nuo atmosferos. Kuo agresyvesnė yra aplinka, tuo greičiau susiformuoja apsauginis sluoksnis. Susiformavusi patina vario paviršiuje yra svarbus stogų ir fasadų, kuriems yra ne vienas šimtas metų, ilgaamžiškumo įrodymas. Išskirtinė vario spalva garantuoja, kad statinys bus puikios estetinės išvaizdos ir išsiskirs iš aplinkos. Dėl specifinių ypatybių varis dažnai naudojamas restauruojant svarbius istorinius ir memorialinius objektus, bet vis dažniau varinė danga pasirenkama ir individualiems namams.

Ekologiška
Kintanti spalva
Garantija 100-150 metų
Skaityti plačiau Skaityti mažiau Susisiekti

Turite klausimų? Susisiekite!