Skardinės tvoros

Tvoros paskirtis – atsikrti teritoriją nuo gatvės, aplinkinių sklypų, nubrėžti sklypo ribas. Tvora suteikia saugumo, privatumo ir jaukumo jausmą, saugo nuo nepageidaujamų žvilgsnių ir svečių. Tvora atlieka ir estetinę funkciją, todėl labai svarbu pasirinkti tokią tvorą, kuri derėtų prie namo stiliaus ir vietovės, į kurią būtų malonu žiūrėti tiek patiems namo šeimininkams, tiek ir praeiviams ar kaimynams.

Galime jums pasiūlyti metalines tvorų sistemas. Tai modernu, šiuolaikiška, ir labai patogu. Skardinės tvoros nereikalauja priežiūros ar nuolatinio atnaujinimo, jos pasižymi nepaprastu ilgaamžiškumu, patvarumu, universalumu, estetiškumu ir gausia spalvinės paletės įvairove.

Žaliuzių tipo tvora

Žaliuzių tipo tvoros – puikus sprendimas namų valdoms mieste, saugo nuo triukšmo, dulkių, praeivių žvilgsnių, nubrėžia aiškias nedidelių sklypų ribas. Tokia tvora yra kokybiška, ilgaamžė, estetiška ir nesunkiai priderinama prie namo ir aplinkos.

Žaliuzių tipo tvoras gaminame pagal individualius užsakymus, pagal reikiamus išmatavimus. Pasirenkama skarda, jos spalva, padengimas. Pasirenkamas tvoros tankumas derinant skardinių lentelių plotį ir tarpus tarp jų. Pritaikymas prie stogo dangos, lietaus nuvedimo sistemos, palangių ir aplinkos garantuoja puikų estetinį vaizdą.

Nereikia priežiūros
Pasirenkama spalva
Pasirenkami išmatavimai
Skaityti plačiau Skaityti mažiau Susisiekti

Metalinės tvoralentės

Metalinės tvoralentės yra puiki alternatyva medinėms tvoralentėms. Tai novatoriškas produktas, kuris yra itin patvarus ir ilgaamžis, atrodo estetiškai ir nereikalauja priežiūros.

Platus asortimentas, galima pasirinkti spalvą, matinę, blizgią ar medieną primenančią apdailą. Tvoralentės gali būti montuojamos vertikaliai, horizontaliai arba iš abiejų pusių. Jos pagamintos iš aukštos kokybės cinkuoto plieno, iš abiejų pusių padengtos poliesterio danga.

Nereikia priežiūros
Pasirenkama spalva
Skaityti plačiau Skaityti mažiau Susisiekti

Turite klausimų? Susisiekite!