Stogo priedai

Stogo priedai – privalomi elementai kokybiškam stogo uždengimui ir užsandarinimui, kad stogas būtų ilgaamžis, patvarus ir estetiškai atrodytų.

Galime jums pasiūlyti įvairius aukštos kokybės stogo priedus, kurių tik gali prireikti montuojant stogą. Tai įvairūs tvirtinimo, sandarinimo, ventiliacijos elementai ir izoliacinės plėvelės. Padėsime išsirinkti, patarsime kokie stogo priedai jums reikalingi ir tinkami.

Izoliacinės plėvelės

Ekonomiškai įrengti būstą šiais laikais nėra sudėtinga dėl gausaus izoliacinių priemonių pasirinkimo. Viena dažniausiai naudojamų priemonių – izoliacinės plėvelės.

Populiariausios – difuzinės plėvelės, klojamos ant apšiltinimo medžiagos. Jos pasižymi puikiu atsparumu vandeniui bei vėjui, bet yra pralaidžios garams. Taip užkertamas kelias nuolatinei drėgmei ir pelėsiui, būstas tampa ekonomiškesnis, mažėja šildymo ir vėdinimo išlaidos. Antikondensacinės plėvelės, dažnai dar vadinamos hidroizoliacinėmis membranomis, apsaugo medinius namų karkasus, laikančius stogo konstrukciją, nuo besikaupiančio kondensato lašų poveikio bei iš vidinės stogo dangos pusės dažnai susidarančių vandens garų. Teisingai įrengta aukštos kokybės antikondensacinė plėvelė užtikrina greitą ir efektyvų perteklinės drėgmės pašalinimą į vandens surinkimo latakus. Be to, ji sulaiko iš apačios kylančius vandens garus, tad nuo neigiamo poveikio bus apsaugota ir viršutinė stogo danga. Garo izoliacinės plėvelės – privalomas elementas namo sandarumui užtikrinti. Dedant garo izoliaciją užtikrinamas barjeras nuo vandens garų, o tai sustabdo drėgmės patekimą į šiltinimo sluoksnį, taip pat sustabdo medžiagų irimą, pelėsio ir grybelių riziką. Viena svarbesnių – vėjo izoliacinė plėvelė, kuri apsaugo būstą nuo nekontroliuojamų vėjo gūsių ir greito šilumos į aplinką atidavimo. Plėvelė yra visiškai nelaidi vėjui, tačiau pasižymi geru vandens garų pralaidumu. Taip efektyviai pašalinama perteklinė drėgmė ir sukuriama apsauga nuo pelėsio, grybelių ir kitų sveikatai kenksmingų mikroorganizmų.

Atsparumas
Kokybė
Skaityti plačiau Skaityti mažiau Susisiekti

Sandarinimo elementai

Dengiant bet kokio tipo stogą, būtina jį gerai užsandarinti, tam naudojamos įvairios sandarinimo juostos, hermetikai, montavimo putos, klijai. Stogas tarnaus ilgiau ir patikimiau, jei bus naudojami kokybiški, žinomų gamintojų sandarinimo elementai.

Sandarinimo juostos naudojamos sujungimams ir sandarinimams aplink kaminus, stoglangius, sienų ir stogo paviršių sujungimams, stogo kraigui, išorinėms palangėms, ventiliacijos elementams. Dvipusės lipnios juostos naudojamos sujungti difuzines, vėjo ar garo izoliacijos plėveles. Stogo hermetikai ar putos naudojamos tarpui tarp difuzinės plėvelės ir ventiliacinio tašelio sandarinimui.

Atsparumas drėgmei
Kokybė
Skaityti plačiau Skaityti mažiau Susisiekti

Tvirtinimo elementai

Svarbiausia pasirinkti tinkamus ir kokybiškus tvirtinimo elementus. Galime jums pasiūlyti žinomų gamintojų įvairius tvirtinimo elementus, kurie parenkami pagal stogo ar fasado dangą, jos tipą ir spalvą.

Falciniams stogams naudojami slankiojantys arba neslankiojantys nerūdijančio plieno laikikliai - klemeriai ir nerūdijančio plieno varžtai. Plieninei stogo ar fasado dangai bei skardinėms detalėms tvirtinti rekomenduojame kokybiškus varžtus su guminėmis tarpinėmis, kurie po kelių metų nepakeis spalvos ir nesurūdys. Galimybė rinktis iš įvairių spalvų, pagal stogo ar fasado dangos splavą. Taip pat galime pasiūlyti įvairių kniedžių - nerūdijančio plieno, aliuminio, vario, įvairių spalvų ir dydžių.

Kokybė
Visoms dangoms
Skaityti plačiau Skaityti mažiau Susisiekti

Ventiliacijos elementai

Stogo ventiliacijos elementai, užtikrina gerą stogo ventiliaciją, gali išspręsti besikaupiančios drėgmės keliamas problemas. Išvedus ventiliacinį kaminėlį iš drėgnų patalpų, virtuvės, vonios kambarių, užtikrinamas geras oro ventiliavimas gyvenamosiose patalpose. Galime pasiūlyti aukštos kokybės stogo ventiliacinius kaminėlius ir kitus elementus.

Platus pasirinkimas
Visoms dangoms

Turite klausimų? Susisiekite!