Skardos lankstiniai ir gaminiai

Skardos lankstiniai ir gaminiai yra svarbūs ir būtini stogo elementai, kurie užbaigia stogo dengimą. Jų užduotis – užtikrinti taisyklingą vandens nuvedimą ir suteikti pastatui atitinkamą estetinę išvaizdą. Pas mus galite įsigyti visus standartinius ir nestandartinius skardos lankstinius ir gaminius reikalingus stogo, fasado ar kamino skardinimui.

Lygi skarda, perforuota skarda

Galime jums pasiūlyti lygios skardos rulonuose - plieninės, aliuminio, Titan-cinko ar vario skardos. Taip pat perforuotos skardos.

Dažniausiai skardos lankstiniams naudojama plieninė skarda, galime pasiūlyti įvairių spalvų ir padengimų (poliesterio, puralo, matinio poliesterio, matinio puralo). Taip pat įvairūs skardos lankstiniai gaminami iš aliuminio, Titan-cinko, vario skardos, tai priklauso nuo stogo ar fasado dangos.

Didelis pasirinkimas
Skaityti plačiau Skaityti mažiau Susisiekti

Skardos lankstiniai

Pas mus galite įsigyti visus standartinius skardos lankstinius, kurie reikalingi kiekvieno pastato stogo ar fasado užsandarinimui, apskardinimui. Tai - kraigas, vėjalentės, parapetai, įlajos, lietskardės, palangės, kamino apskardinimui reikalingi lankstiniai.

Galime pagaminti pagal jums reikiamus išmatavimus, iš mūsų arba jūsų lygios skardos.

Įvairūs išmatavimai
Skaityti plačiau Skaityti mažiau Susisiekti

Skardos gaminiai

Galime jums pasiūlyti įvairių skardos gaminių - tai kamino kepurės, tvoros stulpų kepurėlės, įvairios apdailos detalės.

Gaminame pagal individualius užsakymus, pagal reikiamus išmatavimus iš pasirinktos skardos.

Kokybė
Skaityti plačiau Skaityti mažiau Susisiekti

Turite klausimų? Susisiekite!