Stoglangiai ir jų priedai

Stoglangiai ir jų priedai – užtikrintas sprendimas jaukiai ir praktiškai palėpei. Vis labiau populiarėja postoginių erdvių įrengimas, o stoglangiai yra geriausias sprendimas, leidžiantis saulės šilumai ir šviesai patekti į patalpą, taip pat atliekantis vėdinimo funkciją. Automatinis oro įleidimas, užtikrina optimalų gryno oro kiekį be nereikalingų šilumos nuostolių. Stogo langai patalpai suteikia erdvės pojūtį ir atveria vaizdus už lango. Stoglangių gamyba taikant moderniausias technologijas užtikrina aukščiausius energijos taupymo standartus, taip pat užtikrina  tvirtumą ir atsparumą įvairioms oro sąlygoms bei suteikia puikų estetinį vaizdą.

Mes galime jums pasiūlyti VELUX arba FAKRO stogo langus, jų montavimo gaminius bei priedus. Padėsime jums išsirinkti tinkamiausią gaminių komplektą, kuris užtikrintų komfortą, funkcionalumą bei saugumą. Taip pat patikimai ir kokybiškai atliekame stoglangių montavimo darbus.

VELUX stogo langai

Jau daugiau nei 75 metus VELUX stogo langai - šviesos ir gryno oro šaltinis daugybėje namų visame pasaulyje. Velux stogo langas - geras pasirinkimas kiekvienam klientui, trokštančiam ilgalaikio sprendimo ir komforto. Suteikiama 10 metų garantija.

Savo asortimente Velux siūlo įvairiausius stogo langų modelius, įvairių tipų ir dydžių. Išsirinksite tinkamiausią sprendimą pagal savo norus, poreikius ir galimybes. "Standard" stoglangių linija – kokybiški langai už prieinamą kainą. Šie langai ne tik turi visas esmines funkcijas, tačiau suteikia ir galimybę rinktis: valdomi viršutine arba apatine rankena, mediniai ar priežiūros nereikalaujantys su poliuretano danga. "Standard plus" stoglangių linija - skirta būstų savininkams, kurie nori investuoti į papildomą energinį efektyvumą ir komfortą. Langai su 2 kamerų stiklo paketais už prieinamą kainą padės išsaugoti namus šiltus. "Premium" stoglangiai skirti būstų savininkams,kuriems svarbus maksimalus komfortas, saugumas ir prabanga. Šiai linijai būdingas išskirtinis dizainas, daugiau pasirinkimo laisvės, planuojant dienos šviesą erdvėse ir galimybė automatizuoti namus bei įsigyti geriausius rinkoje siūlomus sprendimus. Velux Užuolaidėlės ir žaliuzės stogo langams - ne tik gražus kambario dekoro elementas, jos taip pat padeda kontroliuoti šviesos bei kaitros kiekį patalpoje. Galimybė rinktis iš daugybės modelių, spalvų ir raštų. Rinkitės markizes, vidaus užuolaidėles, išorines žaliuzes ar tinklelį nuo vabzdžių; gaminius valdomus rankiniu būdu arba nuotoliniu.

Išskirtinė kokybė
Didelis pasirinkimas
Skaityti plačiau Skaityti mažiau Susisiekti

FAKRO stogo langai

FAKRO gamina modernius, aukštos kokybės gaminius jau daugiau nei 20 metų. FAKRO stogo langai yra aukščiausios kokybės ir gaminami iš geriausių medžiagų. Jie gaminami remiantis naujausiomis technologijomis, užtikrinančioms ilgaamžiškumą, patvarumą, saugumą, funkcionalumą ir išskirtinę izoliaciją. Suteikiama 10 metų garantija.

FAKRO stogo langai yra patogūs, funkcionalūs, stilingi ir saugūs, jie atitinka padidinto atsparumo įsilaužimui reikalavimus dėka sustiprintos stogo lango konstrukcijos. Itin platus asortimentas - galima rinktis medinius ar aliuminiu dengtus plastikinius, skirtingo dizaino ir atidarymo būdo stogo langus. Galima rinktis plokščių stogų langus, švieslangius, išlipimo liukus, šviesos tunelius ir dūmų šalinimo liukus. Taip pat gamintojas siūlo palėpės laiptus bei stogo langų priedus: žaliuzes, roletus, markizes ir kt.

Energijos taupymas
Saugumas
Funkcionalumas
Skaityti plačiau Skaityti mažiau Susisiekti

Turite klausimų? Susisiekite!