Lietaus nuvedimo sistemos

Lietaus nuvedimo sistemos – stogo dengimo pabaigos akcentas. Tinkamai parinkta ir sumontuota lietaus nuvedimo sistema patikimai apsaugo pastatą nuo kenksmingo vandens poveikio ir drėgmės bei suteikia pastatui estetinio išbaigtumo vaizdą. Lietaus nuvedimo sistemos gali būti metalinės ar plastikinės, apvalios ar keturkampės, montuojamos išorėje ar stogo konstrukcijoje, taip pat įvairių dydžių, diametrų ir spalvų. Lietaus nuvedimo sistemas sudaro latakai, lietvamzdžiai, įlajos, laikikliai ir įvairūs priedai.

Mes padėsime jums išsirinkti tinkamiausią sistemą atsižvelgiant į jūsų stogo plotą, formą, nuolydį, dangą bei kitus ypatumus. Pagal tai apskaičiuosime ir sukomplektuosime visą reikalingą sistemą. Kad lietaus vandens nuvedimo sistema ilgai ir efektyviai tarnautų svarbu pasirinkti kokybišką sistemą ir tinkamai ją sumontuoti. Pas mus galite įsigyti žymiausių Europoje gamintojų metalines – plieno, aliuminio, titan-cinko, vario – lietaus nuvedimo sistemas. Taip pat gaminame ir nestandartines lietaus nuvedimo sistemas, atliekame montavimo darbus.

Plieninės lietaus nuvedimo sistemos

Plieninės lietaus nuvedimo sistemos yra paprastai komplektuojamos, estetiškai patrauklios, gali būti įvairių pasirenkamų spalvų. Sistemos elementai yra gaminami iš cinkuoto plieno bei padengti iš abiejų pusių poliuretano danga.

Tokių medžiagų naudojimas garantuoja spalvos stabilumą ir aukštą atsparumą atmosferiniams poveikiams. Kokybiškai sumontuotos plieninės sistemos tarnaus dešimtmečius. Tokios sistemos tinka tiek individualiems gyvenamiesiems namams, tiek komerciniams pastatams. Plieninę lietaus nuvedimo sistemą galite rinktis nepriklausomai nuo to, koks yra stogas: čerpės, šiferis, bitumas, plieniniai lakštai ar kita.

Platus spalvų pasirinkimas
Tinka visoms stogo dangoms
Skaityti plačiau Skaityti mažiau Susisiekti

Aliuminio lietaus nuvedimo sistemos

Aliuminio lietaus nuvedimo sistemos yra atsparios bet kokioms atmosferos sąlygoms, todėl mechaniškai nepažeidus, praktiškai nereikalauja jokios priežiūros. Ypač lengvos, beveik dešimt kartų lengvesnės negu įprastos plieninės lietaus nuvedimo sistemos.

Labai lengva
Mažai priežiūros

Titan-Cinko lietaus nuvedimo sistemos

Titan-Cinko lietaus nuvedimo sistema pasižymi ypatingu patvarumu ir ilgaamžiškumu, nereikalauja priežiūros. Dėl savo mechaninių savybių sistema atspari pačioms nepalankiausioms atmosferos sąlygoms. Yra natūraliai atspari korozijai, paviršius pasidengia apsauginiu patinos sluoksniu.

Atspari korozijai
Ilgaamžė

Varinės lietaus nuvedimo sistemos

Varinės lietaus nuvedimo sistemos privalumas yra ilgaamžiškumas. Teisingai ir kokybiškai sumontavus varinę sistemą nereikės jokios priežiūros. Veikiant aplinkai ji po truputį oksiduosis keisdama spalvą. Visada liks natūrali, atrodys solidžiai, elegantiškai ir stilingai. Variniai lietvamzdžiai yra klasikinės architektūros pasididžiavimas, bet vis dažniau naudojama ir modernioje statyboje.

Atspari atmosferos sąlygoms
Kintanti spalva

Turite klausimų? Susisiekite!