Stogų ir fasadų dengimas falcine danga

Falcinio tipo danga yra viena patikimiausių ir ilgaamžiškiausių dangų. Tai metalinė danga - plieno, aliuminio, titan-cinko ar vario, kurios profiliuoti vientisi metaliniai lakštai sujungiami vertikaliais ištisiniais lenkimais – falcais.

  • Ilgaamžiškumas
  • Sandarumas
  • Išskirtinis dizainas
Montavimas

Ši stogo danga montuojama nepažeidžiant metalinio lakšto. Lakštai tvirtinami specialiais laikikliais (klemeriais), paslėptais po lakšto paviršiumi. Stogas ar fasadas gaunamas visiškai be skylių, sandarus ir geriausiai apsaugotas nuo vandens pratekėjimo. Mažiausias stogo nuolydis gali būti 3°. Viengubi falcai naudojami fasadams, dvigubi falcai – stogams. Stogų ir fasadų sprendimai parenkami atsižvelgiant į klientų norus, medžiagų savybes ir techninius reikalavimus.

Patirtis ir kokybė

Mes turime didelę patirtį dengiant stogus ir fasadus falcine danga. Dengiame ir ypatingai sudėtingus, apvalių konstrukcijų stogus. Profesionaliai išsprendžiame įvarius mazgus. Turime skardos profiliavimo stakles, tad lakštus pagaminame pagal užsakovo norimą plotį ir ilgį, tai suteikia galimybę realizuoti įvairiausius sprendimus ir sukurti išskirtinį dizainą. Pasirinktas aukštos kokybės metalas ir teisingai atliktas falcinės dangos montavimas užtikrins ilgalaikį stogo ar fasado eksploatavimą bei puikų išorinį vaizdą.

Konsultavimas
Projektavimas
Medžiagų parinkimas
Montavimas
Priežiūra

Turite klausimų? Susisiekite!